Březen 2008

Johnny v seriálu Jump Street 21

31. března 2008 v 21:09 | Lenka |  Johnny Depp
kopči se zdrojem..

Johnny jako Axel Blackmar

31. března 2008 v 21:05 | Lenka |  Johnny Depp
Johnny v Arizoně dream


Johnny v TV

31. března 2008 v 17:53 | Lenka |  Johnny Depp
V Sobotu 12.4.2008 v 09:45 na nově bude Střihoruký Edward. Hlavní role- Johnny Depp jako Střihoruký Edward.
"Nůžky místo rukou? Kdo to jakživ slyšel!"

Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě a kdovíjak dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním, jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jímž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim...

Film byl nominován na Oscara za nejlepší masky
Zajímavosti
V tomto filmu řekl Johnny Depp pouze 169 slov.
Během scény, kdy vynálezce umírá, Vincent Price ve skutečnosti omdlel. Tim Burton se i přes morbitnost této situace rozhodl, že záběr byl v pořádku a nechal ho ve filmu.
Johnny musel shodit kvůli roli Edwarda přes 10 kg.
Při natáčení scény, kdy Edward utíká zpátky do svého hradu, se Johnny Depp zhroutil vyčerpáním, které bylo způsobeno vysokými teplotami a koženým oděvem.
Hlášky
Edward: Kevine, chceš si zase zahrát kámen, nůžky, papír?
Kevin: Ne!
Edward: Proč ne?
Kevin: Protože to je nudné, vždycky vyhraju.
vynálezce: Vím, že ještě nejsou Vánoce, Edwarde, ale mám pro tebe dárek.
(Ukáže Edwardovi jeho budoucí lidské ruce.)
Video
Pár fotek

Keith Richards: Kouřím trávu pořád!

31. března 2008 v 14:56 | Lenka
Keith Richards - vrásky nejen z rocku...
Rocker Keith Richards vyznal svoji lásku marihuaně.
Člen skupiny Rolling Stones tvrdí, že žádné jiné drogy neužívá, ale trávu prý kouří pravidelně odnepaměti a do konce života se jí nehodlá vzdát.
V sedmdesátých letech se přitom kytarista potácel na hranici smrti a bojoval se závislostí na heroinu.
"Pravidelně si vykouřím hlavu. Kouřím trávu celou dobu. Tak a teď to víte. Ale to je všechno, co beru, všechno, co dělám. Skutečně kouřím a mám taky skutečně dobrý hašiš," přiznal stárnoucí rocker.
Měkké drogy se nehodlá vzdát a věří, že mu nemůže ublížit. V šedesátých a sedmdesátých letech ale boj s heroinem málem prohrál. "Lidé si mysleli, že umřu. Ale neumřel jsem, jak vidíte. Drogy? Ach ano, bylo to skvělé. Teď se léčím. Je to prohnaná věc," dodal Keith.
Minulý rok se čtyřiašedesátiletý bouřlivák přiznal, že jednou šňupal dokonce i popel svého mrtvého otce. A v minulosti prý musel podstoupit celkovou transfuzi krve, aby se jeho tělo zbavilo jedů a škodlivin.

ST-fotky

30. března 2008 v 22:13 | Lenka |  Sweeney Todd

Diskografie:Venessy

30. března 2008 v 18:51 | Lenka
Diskografie:
Studio Albums:
M&J (1988) France #13
Variations Sur Le Même T'aime (1990) France #6
Vanessa Paradis (1992) France #1
Bliss (2000) France #1
Divinidylle (2007) France #1, Belgium #1, Swizerland #6
Live Albums:
Live (1994) France #7
Au Zénith (2001) France #19
Hit Singles In France:
"Joe Le Taxi" (#1 (x14 weeks), 1987)
"Manolo Manolete" (#10, 1988)
"Marilyn & John" (#4, 1988)
"Maxou" (#13, 1988)
"Coupe Coupe" (#20, 1989)
"Tandem" (#22, 1990)
"Dis Lui Toi Que Je T'aime" (#41, 1990)
"Be My Baby" (#5, 1992)
"Sunday Mondays" (#41, 1992)
"Commando" (#43, 2000)
"Divine Idylle" (#1, 2007)
"Dès Que J'te Vois" (2007)
Hit Singles In Britain:
"Joe Le Taxi" (#3, 1988)
"Be My Baby" (#6, 1992)
"Sunday Mondays" (#49, 1993)
"Just As Long As You Are There" (#57, 1993)
Filmografie:
Noce Blanche (1989)
Élisa (1995)
Un amour de sorcière (1997)
Le plaisir (et ses petits tracas) (1998) (voice)
Une chance sur deux (1998)
La fille sur le pont (1999)
Atomik Circus - Le retour de James Bataille (2004)
Mon ange (2004)
The Magic Roundabout (2005) (voice)
Le soldat rose (2007)
La clef (2007)

Vanessa Paradis životopis

30. března 2008 v 18:42 | Lenka
Vanessa Paradis se narodila 22.12.1972 v St. Maur, Centre ve Francii.
Díky svému strýci, herci Didieru Pinovi, vyrůstala v prostředí neustálého kontaktu s divadlem, filmem a hudbou. Už ve svých čtyřech letech začala navštěvovat hodiny tance, v sedmi letech poprvé vystupovala v zelevizi. První gramofonovou desku vydala jako čtrnáctiletá dívenka. Franck Langolff pro ni složil singl "Joe le taxi", se kterou v roce 1987 přeskočila na první místo francouzské hitparády před samotnou Madonnu. Její další písničkové album "Variations sur le même t'aime" bylo také poměrně úspěšné - v roce 1990 vyneslo Venesse titul nejlepší domácí zpěvačky.
Neméně úspěšný byl i její vstup do světa kinematografie. Jako filmová naděje záhy získala nejvyšší herecké pocty: Césara 1990 a Cenu Romy Schneiderové.
Za to se zasloužila rolí lehce zhýralé studentky střední školy, která obdivuje a miluje jednoho z profesorů ve snímku o osudovém vztahu "Sňatek bez domova".
Následovala velká reklamní kampaň firmy Chanel, kde se Vanessa stala tváří nového pafému Coco. Vzhled krásné, dětsky nevinné holčičky s nádechem koketní smyslnosti k takovému kroku přímo vyzýval.
V dalším úspěšném filmu hrála po boku velkého Gérarda Depardieu dívku Marii ve filmu "Elisa" režiséra J.Beckera.
Vanessa se profesně věnuje především pěvecké kariéře. Je matkou dcery Lily-Rose Melody. Ta se narodila v roce 1999 ze vztahu s americkým hercem Johnny Deppem.

Johnny vyhrál v Kids Choice awards

30. března 2008 v 17:17 | Lenka |  Johnny Depp

Dětské ceny Kids Choice Awards ovládla Miley Cyrusová

Patnáctiletá americká herečka a zpěvačka Miley Cyrusová ovládla předávání cen dětských televizních diváků Kids Choice Awards.
Los Angeles - Patnáctiletá americká herečka a zpěvačka Miley Cyrusová ovládla sobotní předávání cen dětských televizních diváků Kids Choice Awards. Hrdinka televizního seriálu Hannah Montanaová získala ceny pro nejlepší zpěvačku a televizní herečku a zastínila takové hvězdy, jako jsou například herci Eddie Murphy a Cameron Diazová.
Dcera hudebníka Billyho Raye Cyruse se proslavila díky seriálu o dívce, která žije dvojí život: ve dne jako průměrný teenager a večer se mění ve slavnou popovou zpěvačku.
Cyrusová nyní patří k nejlépe vydělávajícím mladým umělcům na světě, podle časopisu Forbes si od června 2006 do loňského června přišla na 3,5 milionu dolarů (zhruba 56 milionů korun). Její popularita přitom neustále roste a lístky na její koncerty se prodávají na černém trhu za tisíce dolarů. Hudební 3D film Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert byl dokonce v únoru v čele žebříčku návštěvnosti amerických kin.
Na 10.000 diváků sobotního ceremoniálu kromě Cyrusové přivedla do varu i chlapecká skupina Jonas Brothers. Bratrské trio ve složení Joseph, Nicholas a Kevin Jonasové získalo cenu pro nejlepší hudební skupinu.
Kids Choice Awards se udělovaly už po jednadvacáté. Pořádá je dětská kabelová televize Nickelodeon. Na internetu bylo letos uděleno celkem 88 milionů hlasů.
Show, která se vysílá i mimo Spojené státy, je také ojedinělou chvílí, kdy se velké hollywoodské hvězdy nechají pro pobavení dětí zesměšnit. V záplavě zeleného slizu, která je ovšem na tomto ceremoniálu výrazem úcty, tak letos skončili třeba Harrison Ford a Orlando Bloom.
Mezi oceněnými umělci byl také Eddie Murphy za nejlepší dabing animovaného filmu (Shrek Třetí), ceny pro nejoblíbenější filmové herce získali Jessica Albaová a Johnny Depp. Jako nejlepší film děti vybraly komedii Alvin a Chipmunkové, nejlepší reality show se opět stala pěvecká soutěž American Idol. Cenu Wannabe pro umělce, kterému by se děti chtěly nejvíce podobat, dostala herečka Cameron Diazová.

Piráti chytají bronz :))

30. března 2008 v 17:15 | Lenka |  Piráti z Karibiku
Keith Richards
Johnny Depp
Keira Knightley
Orlando Bloom

DVD-Sweeney Todd

30. března 2008 v 17:13 | Lenka |  Sweeney Todd

Trávil hodiny v sauně

29. března 2008 v 21:52 | Lenka |  Johnny Depp
První dva díly "Pirátů z Karibiku", kde jste tak fantasticky ulítlým způsobem ztělesnil kapitána Jacka Sparowa, vydělaly 1,6 miliardy dolarů. Myslíte, že třetí díl "Na konci světa" bude ještě úspěšnější?
JOHNNY DEPP: Dodnes nikdo ze štábu nechce věřit tomu, že se nám podařilo natočit tak úspěšné filmy. To se nedá nijak vypočítat, předpovídat, měli jsme prostě velké štěstí!
Proto bychom se teď měli pohodlně opřít do opěradel svých křesel a vychutnávat si úspěch, kterého se nám dostává.
Když jsme točili první film, nikdo mu moc nevěřil a kritici nás předem odsuzovali k finančnímu fiasku. Druhý díl titíž kritici rozcupovali na kousky, ale publikum bylo jiného mínění a film se stal třetím nejúspěšnějším snímkem všech dob.
Teď je tady třetí díl, kritici nás tentokrát víceméně chválí, tak uvidíme, jestli nám to nepřinese smůlu (smích).
Co pro vás osobně znamená role kapitána Jacka?
Jack Sparow mou kariéru obrátil vzhůru nohama. Až dosud jsem celé roky natáčel filmy, které uspokojovaly mé herecké a umělecké nároky, ale na které až na pár výjimek moc diváků nechodilo. Když jsem se rozhodl pro "Piráty", bylo to čistě instinktivní. Říkal jsem si, že až dosud jsem točil samá vážná psychologická dramata nebo krváky, tak by možná bylo na čase natočit něco přívětivějšího. Abych, až po mě mé děti budou chtít pustit nějaký můj film, mohl sáhnout do police pro dvd, usadit je k televizi a nebát se, že to na jejich psychice zanechá nějaké stopy (smích). Dnes mohu říct, že jsem udělal dobře, když jsem do "Pirátů. šel.
Dokážete si představit. že budete hrát ve čtvrtém díle?
Nebyl bych proti. Jako herec vidím v kapitánovi Jackovi ještě veliký potenciál. A když budou scenáristé dál chrlit skvělé nápady, proč nenatočit ještě čtvrtý, pátý a šestý díl?!
Kde se vzal ten nápad hrát Jacka tak... jinak?
Není to jen imitace Keitha Richadse, jak se někde psalo. inspiroval jsem se mýtem rockové hvězdy. To jsem zkombinoval s pohyby animovaných postaviček, na které se mé děti dívají v televizi, a protože na lodi je děsné vedro, zavřel jsem se na hodiny do sauny a studoval jsem účinky tepla na lidský organizmus. Prostě nudná herecká práce (smích).
Keith Richards hraje ve třetím díle vašeho otce....
Ano a byl naprosto geniální! Všichni čekali, že s ohledem na to, že je legenda, bude trochu zlobit, ale přesně v osm hodin ráno přicházel na natáčení a byl dokonale připravený odehrát svůj part. A když přišel, najednou byli na place všichni lidi ze štábu. Většinu z nich jsem dokonce při práci na předchozích dílech nikdy neviděl (smích). I filmová účetní chtěla Keithe vidět na vlastní oči. Když se Keith ve filmu poprvé objeví na scéně, je jasné, že přišel někdo - rockový bůh.
Jak ovlivnil úspěch filmů váš život?
Zajistil mé rodině určitý luxus. Můžeme žít pohodlně, šest měsíců roku ve Francii, zbytek v L.A. Z toho úspěchu budou profitovat nejen mé děti, ale dokonce i má vnoučata.
Například se budou moci těšit z vašeho vlastního ostrova v Karibiku. Jaký je tam vlastně život?
Je to ráj (smích). Někdy, když rodině řeknu: "Balte se, jedeme na náš ostrov,. cítím se provinile, když vím, že jsou miliony lidí, kteří nemají vlastní domov! Ale takhle asi nejde přemýšlet. Na ostrově se cítíme dobře, můžeme tam být sami sebou. Filmy, paparazzi ani hvězdy tam neexistují.
Je vám 44 let. Obracíte se někdy do minulosti? A co očekáváte od budoucnosti?
Myslím, že jsem se v životě dostal přesně tam, kde jsem chtěl být. Tento rok ale začal trochu nešťastně. Nemoc naší dcery Lily-Rose (8) byla pro Vanessu i pro mě velkým šokem (pozn.: selhání ledvin v důsledku bakteriální infekce).
Opět nám připomněla, že zdraví je to nejcennější, co můžeme mít. Proto si také do budoucna přeji především zdraví a štěstí pro svou rodinu. A pro sebe taky (smích).
Jak jste tuhle nelehkou zkušenost překonal?
To, co nám pomohlo, nebyla má nebo Vanessina síla, ale síla naší dcery. Místo abychom uklidňovali my ji, uklidňovala ona nás, ačkoli na tom byla skutečně hodně špatně.
Plánujete stát se jednou Francouzem?
Ne, jsem zcela spokojený se svým americkým pasem, ačkoli francouzské víno a kulturu miluji. Ale myslím si, že je dobré, když mé děti mají oba pasy.
Máte už nějaké soukromé plány na léto?
Po natočení filmu "Sweney Todd" si vezmu až do začátku roku 2008 volno a budu jen se svou rodinou. Je to nutné.
Vanessa vydává na podzim nové CD a vyrazí na turné.
Muzikál "Sweney Todd", který právě točíte, je váš šestý projekt s Timem Burtonem. Jak to jde?
Bude to úžasná podívaná. Skvělý příběh, vynikající hudba a já - herec, který neumí zpívat. Můj zpěv zní jako troubení jelena v říji. Když jsem Timovi řekl, že se chci stát zpěvákem, řekl, že mě raději pro dobro lidstva zastřelí (smích).

NECHCI NIC PŘEDSTÍRAT!"

29. března 2008 v 21:37 | Lenka |  Johnny Depp
Šťastný páreček :Johnny a Vanessa .Nedávno se objevily informace ,že čekají nový přírůstek do rodiny.Johnny to popřel.
V kinech můžeš vidět poslední díl Pirátů z Karibiku Na konci světa,ve kterém Johnny opět ztvárnil úžasnou postavu Jacka Sparrowa.A tak jsme si na něco posvítili......
Chtěl dělat muziku
K muzice ho prý přivedl bratr,ale v rozhovoru pro časopis Rolling Stone se Johnny svěřil,že měl strýčka,který hrál skvěle na kytaru,a právě to ho inspirovalo.První nejlevnější elektrickou kytaru,jaká se dala v té době sehnat, dostal v dvanácti letech od své mamky.Pak mu učarovaly skupiny ,které poslouchal starší brácha-Tje Doors,Beatles,Aerosmith ,The Cash.Muzika ho dostala natolik,že jako teenager odešel ze školy a věnoval se jí naplno.Měl svou kapelu a nic ho nezajímalo!Snil o tom, že se bude muzikou jednou živit.Dnes už by prý nicnezahrál....
Prodával pera!
Uživit se muzikou nešlo,a tak dělal Johnny ,co se dalo.Pracoval ve videopůjčovně ,prodával plnící pera přes telefon... Jenoho dne za ním přišel Nicolas Cage a nabídl mu, aby si promluvil s jeho agentem.Slovo dalo slovo a Johnnymu spadla do klína první role.Ve filmu Noční můra v Elm Street si zahrál Glena Lantze.Sotva začal hrát,jeho skupina se rozpadla."Říkal jsem si,nevadí hraní mě docela slušně živí.Mám z čeho platit účty a celkově vzato,je to dobrá přestupní stanice do doby než si najdu nebo založím novou kapelu," vzpomíná na tehdejší dobu Depp.Hraní nebral nikdy vážně a dodnes nebere.!
Nemám v sobě klid!
Herectví ho baví a natáčí jeden film za druhým.Má touhu zkoušet stále nové a nové filmové žánry,jít dál a neusnout na vavřínech."Je ve mně jakýsi vnitřní neklid,který mě pohání stále dopředu," svěřuje se herec.Pravdou je,že Johnny na jednom místě nevydrží.Vliv na tom má i jeho dětství."Pendlovali jsme s rodinou z místa na místo a nikde se neusadili." A to mu zůstalo dodnes.Se svou rodinkou tak žije půl roku v Las Angeles a půl roku v jižní Francii.Evropa se mu vždycky zamlouvala, ale poté, co potkal svou životní partnerku, francouzskou herečku a zpěvačku Vanessu Paradis, je na starém kontinetě ještě radši."Oproti Americe tady čas plyne jaksi v poklidu a pomaleji, a to je přesně to,co mi vyhovuje," svěřil se Depp.Nedávno si za tři miliony dolarů koupil ještě ostrov na Bahamách.
Hollywood? s tím na mě nechoďte!
Ačkolivje v současné době nejúspěšnějším a nejoblíbenějším hollywoodským hercem,vyskytuje se tam jen tehdy,když nezbytně musí.Nepřirostl mu k srdci kvůli shonu a přetvářce ,kteá tam vládne."Nelíbí se mi,že bych měl něco předstírat.A naprosto mi vyhovuje,když tam zamířím jenom jednou za čas.Nemusím tak bedlivě sledovat,kdo je zrovna in nebo out,kdo si nahrabal nejvíc peněz a kdo naopak o všechny přišel.Nezajímá mě, kdo je slavný," vysvětluje Depp svůj postoj k hollywoodu.Svůj čas tráví nejradši s rodinkou.Se synátorem slepuje nejrůznější modely ,dcerce skládá domečky pro Barbiny,chodí s tětmi na procházku,rýpe se v záhonech nebo jen tak relaxuje.
MAGNET NA FILMY!
Podle čeho si vybírá filmy,ve kterých hraje,ví asi jen on sám.Odmítl třeba roli Jacka v Titanicu, a dal tak prostor Leonardu DiCapriovi.Původně nechtěl hrát ani Jacka Sparrowa... Když za ním filmaři přišli,řekl jim že to není nic pro něho.Jenomže v té době s tříletou dcerkou sjížděl všechny kreslené filmy od Disneye a postupně to v něm začalo hlodat.Když se pak sešel s filmaři znovu, z ničeho nic se slyšel, jak říká, že roli bere.Kamarádi si ho proto dobírali,že film bude neúspěšný!.
JSEM PIRÁTEM!
Všechny postavy,které kdy Johnny hrál, mu přirostly k srdci a nerad se s nimi loučil.Stejný problém bude mít i s Jackem Sparrowem ,který ho vyloženě baví."Abych se do něho vžil,přelouskal jsem stohy knih o pirátech a o jejich životě,"směje se Depp.Že na filmovém plátně v roli Jacka působí naprosto přirozeně,potvrdila i jeho tehdy šestiletá dcera .Když se jí zeptala jedna paní v restauraci,co dělají rodiče ,odpověděla,že maminka je hečečka a zpěvačka a tatínek pirát.
TO BYL TRAPAS!
Ani takové megastar,jakou Johnny bezesporu je, se nevyhýbají trapasy.A tak by je mohl sypat z rukávů.Při natáčení Noční můry v Elm Street se mu podařilo vyšokovat štáb.V jedné scéně měl hrát do půl pasu nahý.Sundal si tričko a štáb byl překvapený,že má na těle kérky."Byli z toho všichni tak paf,že se dobrých pár minut nezmohli na slovo.Když opět popadli dech, poprosili mě,abych se ke kameře natočil tak, aby tetování nebylo vidět." Při jiném natáčení si zapomněl vypnout mobil,který zazvonil v tu nejnevhodnější chvíli,takže se musel totič záběr znovu...
NEJHORŠÍ CHVÍLE!
Toho špatného zažil Johnny ve svém životě, až až.Když mu bylo sedm,rodiče se rozvedli,což těžce nesl.Ve škole byl outsiderem a útěchu hledal v drogách.Později se opíjel a choval se jako utržený ze řetězu.Klid našel až po boku Vanessy, se kterou má dvě děti.
kopčit se zdrojem!

Velký pirátský slovníček

29. března 2008 v 20:20 | Lenka |  Piráti z Karibiku
A AVITAMINÓZA: Prorože se na palubě často nedostávalo ovoce ,trpěli piráti nedostatkem vitamínu C,ztv.kurdějemi.Důsledkem bylo třeba vypadávání zubů.
B BENDANA: Piráti nosili šátky uvázané těsně nad obočím,aby jim pot z čela nekapala do očí....
C COOKOVY OSTOVY: Právě tady se nachází Shipwreck Island (ostrov pokladů).ke kterému se vydávají také piráti ve filmu.
D DVOJSTĚŽNÍK: Piráty velmy oblíbená loď se dvěma stěžni.Je vhodná pro plavbu na širém moři a zároveň velmi dobře ovladatelná.
E ERROL FLYNN: Australský herec(+ 1959) byl nejznámějším představitelem pirátů všech dob,např.z filmu "Kapitán Blood"(1953).
F FELUKA: Tyto lodě podobné galérám dříve používali piráti ve Středozemním moři,dnes je ještě můžete vidět v Egyptě.
G GORGE VERBINSKI: Režiér" Pirátů z Karibiku", natočil i "Mexičana " s Bradem Pittem.
H HLAVNÍM PŮSOBIŠTĚM dnešních pirátů je především pobřežní Asie.
I HE DE LA TORTUE: Ostrov před pobřežím Haiti byl v 17 století důležitou pirátskou uákladnou.
J JOLLY ROGER: Jméno pirátské vlajky s lebkou a zakříženými hnáty.
K KAPITÁN HOOK: Protivník Petra Pana ,kterého si kromě jiných zahrál i Dustin Hoffman .
L LEBKA: Svým hrozivým poznávacím znamením chtějí piráti zastrašit své protivníky.
M MUŠKETA: Ideální zbraň pro boj na palubě lodi.Piráti ji dávají přednost před ostatními zbraběmi.
N NAUTIKA: Nauka o správném vedení lodi a navigaci patřila k základnímu vzdělání pirátů.
O OZDOBY: Čím víc,náušnic pirát nosí,tím víc přepadení už má na kontě.
P PIRÁT: Toto označení se vžilo z latinského slova píráta=mořský lupič.Říká se jim také bukanýři nebo korzáři.
R RAFINOVANÝ ÚKRYT: Novodobí piráti nejraději přepadávají své oběti skryti za útesy.
S SOUBOJE: Základní zbraní v soubojích byly kordy,v jejich používání se piráti denně pilně zdokonalovali.Až později se "přezbrojili" na muškety.
T TREST SMRTI: Za pirátství byl trest smrti.Mrtvá těla pirátů bývala vystavena jako odstrašující příklald v přístavu.
U ÚRAZ: Nejčastějšími úrazy bylo vypíchnuté oko- proto piráti hojně nosili černé pásky přes oko -a useknuté údy.
V VOSA MOŘSKÁ: Je přezdívka australské mořské medúzy čtyřhranky,která byla vždycky postrachem pirátů.Její jed je prudce smrtící.
W WALT DISNEY: Flm "Piráti z Karibiku " byl inspirován stejnojmenou atrakcí v Disneylandu.
X TÍMTO PÍSMENEM označovali piráti na mapách poklad.
Y YELLOWBEARD" : Britská komedie režiséra Mela Damskiho z roku 1983 paroduje známé pirátské filmy.
Z ZMATEK: Dobrodružná romance Ostrov hrdlořezů " z roku 1995, ve kterém na kapitánském můstku pirátské lodi stanula půvabná žena (Geena Davis),je považován za největší propadák filmových dějin.!


Paradis musí požádat o ruku Deppa!

29. března 2008 v 17:24 | Lenka

Paradis musí požádat o ruku Deppa!

Johny Depp & Vanessa Paradis
Johny Depp & Vanessa Paradis
Úterý 19.7. 2005, 14:00
Hollywoodský herec Johnny Depp (42) by si rád svou dlouholetou přítelkyní Vanessu Paradis (32) vzal za ženu. Má to však háček - sličná herečka ho musí požádat o ruku.
Depp je s o deset let mladší Vanessou Paradis už sedm let a spolu také mají dvě děti: šestiletou Lily-Rose a tříletého Jacka. Herec rovněž tvrdí, že už to je skoro jako by byli manželé.
"Ve všech aspektech už jsme vlastně svoji. Máme spolu dvě děti a ona je ženou mého života. Když ale řekne 'hele, praštíme do toho', ve vteřině to udělám," uvedl Depp. "Uděláme to, když to budou po nás chtít děti nebo když děti budou dost staré na to, aby si to mohli užít spolu s námi."
Depp se prý pod čepec sám nežene i kvůli tomu, že nechce
zničit krásné dívčí jméno své milé. "Je to perfektní - Vanessa
Paradis
. Tak krásné. Byl bych cvok, kdybych ji poznamenal
jménem Paradis-Depp. Tahá to za uši."
Tak pozor, Vanesso, určitě by se našly spousty žen, které by před Deppa okamžitě poklekly a požádaly ho o ruku a už vůbec by jim nevadilo nositi jeho "hrozné" jméno...

Vanessa Paradis: Svou mezírku nedám!

29. března 2008 v 17:22 | Lenka

Vanessa Paradis: Svou mezírku nedám!

Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
Čtvrtek 28.7. 2005, 08:00
Subtilní francouzská hvězda Vanessa Paradise (32) je známá tím, že nedala na uštěpačné připomínky okolí ohledně svého nedokonalého chrupu.
Mezi předními zuby má totiž velkou mezírku, kterou nijak nezakrývá a klidně se usmívá od "ucha k uchu". Její přístup ke kráse je mezi celebritami ojedinělý. Většina hvězd šoubyznysu se snaží různými způsoby zamaskovat své nedostatky.
Krásná Francouzka si ale na mezírce postavila image a hrdě se zubí. Vypadá to, že podobné poznávací znamení po ní zdědila i dcera Lily-Rose (6), kterou má Vanessa s hercem Johnym Deppem (42). Mají spolu ještě tříletého Jacka.

Fotky Johnnyho 1

29. března 2008 v 13:15 | Lenka |  Johnny Depp

Johnny Be my Art 2008

29. března 2008 v 13:01 | Lenka |  Johnny Depp
se zdrojem

Johnny u moře 2003

29. března 2008 v 12:59 | Lenka |  Johnny Depp