Únor 2010


sestřich Remember Me

28. února 2010 v 21:57 | Lenka |  Remember Me
:) ke konci, se to umí aji pěkně rozhulákat.... :D chudák Brosnan. :)
Johnny interview

28. února 2010 v 8:25 | Lenka |  Videa-Johnny DeppJohnny na pomoc Haiti

26. února 2010 v 21:59 | Lenka |  Videa-Johnny Depp
Johnny podpořil Haiti, po ničivém zemětřesení, hraním na kytaru ...


Z domu vycházím jen kontrolovat zeleninu

26. února 2010 v 21:49 | Lenka |  Johnny Depp
Johnny Depp se nepovažuje za Hollywoodského herce. Točit tam totiž nejezdí zrovna rád. Nejoblíbenějším místem jeho života je samota na jihu Francie, kde s Vanessou Paradis žije. Tam se prý na pozemku o osmnácti hektarech zavře a nevychází za jeho hranice třeba tři měsíce. I z domu vychází prý jen proto, aby na zahradě zkontroloval pěstovanou zeleninu.
"Máme nádherné místo na jihu Francie. Je to malá samota, jen osmnáct hektarů, a já tam nic nedělám. Nemusím ten pozemek opouštět tři měsíce. Jen doslova vstanu, jdu se projít, zkontroluji zahradu a sleduji růst zeleninu. Je to takový prapůvodní styl života, velmi jednoduchý. Nemluví se o filmech a práci a nezvoní žádný telefon, což je nejdůležitější. Je to krásný a jednoduchý život," přiznal Johnny

A co říká na současné natáčení filmu Tourist, kde se objeví po boku Angelina Jolie?

"Mám pocit, že mě dostatečně nefotografují paparazzi, tak jsem si řekl, že bych měl vyrazit do Benátek a vyjít si s Bradem a Angelinou," vtipkoval Depp v rozhovoru pro britský list Daily Mirror.


Robert Pattinson přiznal: Randím s Kristen Stewartovou

26. února 2010 v 21:48 | Lenka |  Robert Pattinson
LONDÝN Dosud hlavní hrdina Stmívání Robert Pattinson o svých vztazích odmítal hovořit, ale po předávání filmových cen BAFTA v Londýně přiznal, že s kolegyní Kristen Stewartovou jsou víc než přátelé. "Je to pro nás nesmírně těžké, ale jsme spolu, ano, je to tak," přiznal Pattinson.
O jeho vztahu s kolegyní ze STMÍVÁNÍ se mluví od natáčení, ale oba něco podobného odmítali potvrdit. A také do Královské opery v londýnském Covent Garden přijeli každý sám.

"Nemůžeme přijet ve stejnou chvíli kvůli fanouškům. Je to naprosté šílenství. Původně jsme se měli poprvé veřejně představit jako pár, ale bylo to nemožné. Jsme tady spolu a je to veřejná akce, ale není to vůbec snadné. Musíme podnikat tolik věcí, abychom se vyhnuli pozornosti," dodal Pattinson na předávání cen BAFTA.

Rob 24.2.2010

25. února 2010 v 22:08 | Lenka |  Robert Pattinson
prej je to z 24.2. :) ale kdo ví....


se zdrojem...


Má kariéra nemá logiku!

25. února 2010 v 17:38 | Lenka |  Johnny Depp
Johnny se zamyslel.


Je to už dvacet let, co se Johnny Depp objevil na plátně jako Střihoruký Edward. Od té doby je filmovou hvězdou, jejíž popularita roste - a nemá obdoby. ,,Celá tahle jízda a zkušenost s tím spojená je v tomto byznysu už od prvního dne poněkud surreálná. To, že tu pořád jsem, odporuje logice. Sám jsem šokovaný tím, že ještě pořád dostávám nabídky... měl jsem velké štěstí," říká k tomu sám Johnny.
A my dodáváme: Taky jsi toho hodně odpracoval Johnny. A udělal důležitá rozhodnutí ve své kariéře, která inspirovala mnohé další jako třeba Leonarda DiCapria nebo Colina Farrella. Oba se snaží Deppa v dobrém slova smyslu kopírovat a balancují mezi mainstreamem a artovějšími filmy. Nikdo z nich na tom ale není tak jako Johnny.

Padouch nebo hrdina?

Deppa milují ženy, aniž by lezl krkem mužům. Beztrestně hraje v největších blokbusterech, tyká si s Timem Burtonem a současně je oblíbeným hercem umělců jako je třeba Terry Gilliam. Podobnou pozici dnes vpodstatě nemá nikdo. George Clooney by se sice mohl s Johnnym srovnávat, jeho kariéra ale trvá o pěkných pár let míň a ani zdaleka v ní není tolik velkých hitů. Krok drží s Johnnym snad jen Keanu Reeves, ten ale zase točí výrazně méně filmů. A podobným fenoménem byl dlouho Harrison Ford, jeho filmografie ale zdaleka nebyla tak pestrá a bohatá na ,,umělecké" filmy.
Depp je zkrátka originál - už jen proto, že jako jeden z mála zvládl s bravurou přechod z mimořádně úspěšného televizního seriálu, kde byl hvězdou No.1, do filmové branže. Ano, mám samozřejmě na mysli Jump Street 21, kultovní záležitost, ve které si Depp vyzkoušel své chameleonské schopnosti - a kterou v součanosti můžete sledovat na Nova Cinema.


2.ROKY BLOGU!

24. února 2010 v 17:12 | Lenka |  o blogu
Noo takže, jelikož, je to dneska přesně 2 roky, co sem se rozhodla založit si blog.... tak bych asi měla tady něco nějak slavit, ale jelikož na to fakt nemám náladu, a ani nervy, někdě něco honit, a hledat.Tak asi jen tak nějak pár sov...
Jak asi moje SB a ti, kdo sem chodí pravidelně, bo prostě, třeba aji každej den vědí, tak jsem začínala hlavně kolem Johnnyho ,jeho rodiny, přátel.No, pak jsem dávala hlavně jen Johnnyho, jak filmy tak jeho soukromí.Nooo, a co tomu nechtělo, tak jsem min. léto viděla film Stmívání... a dopadlo to tak, jak to tady vidíte teď.Prostě tento blog, už nepatří jen Johnnymu, ale i Robertovi, a všemu kolem něj.Ale snažím se to tak nějak vyvažovat, ale hold Johnny je teď někde, kdo ví kde... a moc fotek není.Ale už se blíží čas, jeho dalšího natáčení, teď bude Alenka.. tak snad už to konečně zase povalí.Taky se budou brzooo natáčet piráti, takže další fotky věřím, budou už brzo.A taky bych chtěla říct, že jsem moc ráda, že díky tomu, že jsem se rozhodla si založit tady tento blog, tak jsem našla 2 úžasný holky, za který jsme moc ráda, Marťu jsem poznala osobně, a Sabku teda ne, ale to nevadí, i to stačí :)Ona mě dělá moc krásný DESSY a za to jí jsem hodně vděčná, já se to prostě za ty dva roky fakt nenaučila, a ani to nebudu dělat.:)
No, pak asi tak nějak všeobecně, vím že moc neobcházím SB, ale snažím se aspoň odepisovat, když se někdo u mě ukáže :) to je asi tak moje jedinej prohžešek, co teda se přiznám, tak fakt nedělám.... Jo, chodím jen asi ke dvoum... bo ke 3.Ale víc ne.... :) Tak snad sem to nějak tak zaokrouhlila, a dává to hlavu a patu.Takže ahoj Lenka

Kris a Rob na cestě z Bafty Awards

22. února 2010 v 20:41 | Lenka |  Robert Pattinson
21.02.2010 Bafta na cestě s Afterparty


se zdrojem....

Remember Me new klip

22. února 2010 v 17:22 | Lenka |  Remember Me

Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010)

22. února 2010 v 17:03 | Lenka |  o blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 46
Utery: 52
Streda: 43
Ctvrtek: 32
Patek: 47
Sobota: 41
Nedele: 54

Celkem: 315